Klub Poledynków Gryffindoru

Lwy Gryffindoru zapraszają...


#1 2009-08-21 22:41:31

Corson

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 59
Punktów :   
Płeć: Męska
Wygrane pojedynki: 0
Przegrane pojedynki: 1
Remisy: 0
Wyróżnienia: Mistrz Pojedynków

Poprzez skały i mrok [organizacja sesji]

Oto będzie nasza pierwsza przygoda. Fabuła jest prosta musicie uratować Corsona. Wyruszył on aby zdobyć pewną potężną różdżkę, która jest po części jego dziedzictwem. Wcześniej powiedział on, że wyrusza do jaskini w Polskich Górach gdzie różdżka jest ukryta. Nagle wpadł w niebezpieczną pułapkę, która może zmienić go w istotę nieludzką i przeciwną jego charakterowi. Ostatkiem sił zdołał użyć legilimencji i pokazać obraz ze swojego umysłu Megerze. W owej wizji pojawił się on otoczony dziwną szarą barierą, która więziła go w środku powoli zmieniając go w potwora. Jednak wysłanie tej wizji kosztowało go niemalże życie więc zapadł w świadomą śpiączkę, aby spowolnić proces przemiany i utraty życia...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Oto zarys fabuły w tej sesji.
W tym temacie proszę chętnych o zgłoszenie swojej postaci oraz podanie swoich karty postaci. W regulaminie sesji macie wzór owej karty. Gdy się wszyscy zbiorą (min 2 osoby) zaczniemy.

Offline

 

#2 2009-08-22 12:12:53

Leanna

Użytkownik

10156092
Skąd: Keighley
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 86
Punktów :   
Płeć: Ufoludek (kobieta)
Wygrane pojedynki: 1
Przegrane pojedynki: 1
Remisy: 0
Wyróżnienia: Dostała wielką moc.

Re: Poprzez skały i mrok [organizacja sesji]

Imię: Leanna
Nazwisko: Evans
Ekwipunek: Różdżka (mahoń , pióro feniksa, 10 cali), sowa śnieżna, magiczny sztylet ze srebra. Eliksiry leczące, bandaże, plastry.
Umiejętności: 7
Charakter: Pomocna, miła, odważna (i kurczę nie wiem co pisać :])

EDIT: Do ekwipunku dodaję torbę z kilkoma eliksirami leczącymi oraz kilka plastrów i bandaży.

Ostatnio edytowany przez Leanna (2009-08-29 21:27:05)

Offline

 

#3 2009-08-22 20:41:25

Megera

Wredna Wiedźma... (;

Skąd: we mnie ta potęga? (;
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 91
Punktów :   
Wyróżnienia: Posiadała Berło Przeciwieństw.
WWW

Re: Poprzez skały i mrok [organizacja sesji]

Imię: Mówicie mi Megera (;
Nazwisko: Darkness... The Darkness
Ekwipunek: apteczka, eliksiry na różniaste okazje (kociołek babuni ), miecz katano-podobny
Umiejętności: Cóz, w teorii 5, w praktyce 7, jeśli nie wiecej (;. Do tego teren i tamtejsze sztuczki znam, jak własną kieszeń ;].
Charakter: wredna... Przecież mnie znacie (;


http://img134.imageshack.us/img134/9720/czerwonypraszekwprawo.png http://img199.imageshack.us/img199/2702/jesliprawda.png http://img43.imageshack.us/img43/3350/czerwonypraszeklewo.png

Goście, wiedz, że ja wiem. Mnie się praktycznie nie da zaskoczyć...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwart.pun.pl www.wsb-zwk.pun.pl www.uzumakinaruto.pun.pl www.monitoring-powietrza.pun.pl www.pierscienwladcy.pun.pl